Vizenizi Kolayca Alın

Vize almak için başvurunuzu sistem üzerinden yapmanız halinde kısa süre içerisinde yapılacak olan incelemeler sonucunda başvurunuz sonuçlandırılmaktadır. Yurt dışına çıkmak istediğinizde gideceğiniz ülke için gerekli olan vize işlemlerini yapmanız gerekir. Bu konuda farklı ülkelerin konsolosluklarına yapılacak olan başvuru işlemleri ile vizenizi almanız için gerekli kontroller sağlanarak onay verilmesi durumunda vize işlemleri tamamlamaktadır.

Yapacağınız başvurularda %100 garantili vize işlemleri yapılmaktadır. Gerekli evrak seçenekleri yapacağını seyahat amacına ve çalışma durumunuza göre değiştiğini bu konuda sizlere yardımcı olunmaktadır. Resmi tatillerde işlem yapılmadığından başvurunuz bu süreç sonunda çalışma saati ile işleme alınmaktadır. Bu durumda olabilecek gecikmeler yalnızca çalışma günleri dışında olması nedeni ile yaşanmaktadır.

İşlemlerin devam ettiği süre boyunca şirketimiz onay verilmesi adına gerekli çalışmaları yaparak herhangi bir problem olmaması için sizlere yardımcı olmaktadır. Özellikle seyahat amacınıza uygun şekilde istediğiniz süre için vize alabilmeniz adına şirketimiz çalışmalarını sürdürmektedir.

Vize Başvuru İşlemleri

Başvuru işlemlerinin daha kısa süre içerisinde tamamlanması için vermiş olduğumuz danışmanlık hizmeti sayesinde istediğiniz sonucu elde etmenize yardımcı olmaktadır. Başvurunuzun onaylanması halinde ülkenin belirlemiş olduğu gün sayısına göre geçerli olacak biz denize alabilirsiniz.

Farklı seyahat amaçlarına göre alınacak olan vizelerde süreler değişmektedir. Bu nedenle seyahat amacınıza uygun şekilde yapacağınız vize başvurusu sonucunda gerekli olan süre için geçerli olacak vizenizi kolayca alabilirsiniz. Özellikle seyahat amacınıza uygun şekilde istediğiniz süre için vize almak adına yapacağınız seçim sonucunda gerekli olan evraklar değiştiğinden bu konuda seçiminizi yaptıktan sonra evrakları hazırlamanız gerekir.

Şahsi olarak yapılacak başvurular kabul edilmediğinden bu konuda özellikle şirketimiz ile görüşme yaparak başvuruların sorunsuz olarak yapılmasını talep edebilirsiniz. Başvurunuzu yapılması ve daha sonrasında takibinin yapılması yükümlülüğü bulunmaktadır. Bu sayede yapmış olduğunuz başvuru sonucunda onay verilip verilmedi yapılan takip ile rahatlıkla öğrenilebilir.

Vize Başvuru Değerlendirme Süreci

Yapmış olduğunuz başvurunun değerlendirilmesi tamamen talep ettiğiniz ülkenin konsolosluğuna bağlıdır. Bu nedenle bu süreç farklı ülkeler için talep edilen vize işlemlerinde değişebilir. Ayrıca bu sürece etki etmek gibi bir yetkimiz bulunmadığından şirketimiz yapılan başvuru işlemleri sonucunda vize işlemlerinin takibini yaparak sizlere yardımcı olmaktadır.

Başvuru sonrasında işlemler online ortam üzerinden devam ettiği için bu süreç sonucunda yapılmış olan başvuru işleminin ardından yalnızca onayın beklenmesi gerekir. Özellikle yapılan başvuruların onaylanabilmesi için gerekli olan evrakların eksiksiz ve talep edilen şekilde hazırlanmış olması gerekmektedir.

Vize talebinde bulunacağınız ülkenin ekstra talepler olması durumunda bu konuda sizlere bilgi verilerek yapmış olduğunuz vize işlemlerinin onaylanabilmesi için gerekli olan ekstra talepleri karşılamanız istenmektedir. Bu konuda daha detaylı bilgi almak isteyenler hangi ülke için vize başvurusu yapacaklar ise şirketimiz ile görüşme yaparak istedikleri bilgiye kolayca ulaşım sağlayabilirler. Başvurunuzu hemen sistem üzerinden yapabilirsiniz.

Vize Işlemleri

ElektrikciElektrikci