Vize Ofisi, Vize Başvuru Merkezi

Vize Ofisi, Eraytur.company L.T.D güvencesiyle Türkiye’nin tüm bölge ve şehirlerine hizmet veriyor. Vize Ofisi danışmanlarıyla iletişime geçerek acil vize başvurularınızı yapabilir, uçak bileti satış hizmetlerinden yararlanabilir ve 7/24 canlı destek irtibatı sağlayabilirsiniz.

Acil Vize İşlemleri Nasıl Yapılır?

Vize Ofisi işlemleriniz için +90 (850) 969 83 75 ücretsiz vize danışma hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Turistik vize ve diğer tüm kategorilerdeki vize başvurularınızı günün 24 saati yapabilir, acil vize başvurularınız için hemen görüşme sağlayabilirsiniz.

www.vizeofisi.com.tr web sitesi üzerinden tüm ülkelerin vize prosedürleri, vize harçları, vize için gerekli belgeler ve işlem süreçleriyle alakalı detaylı bilgiler edinebilirsiniz.

Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

Vize isteyen ülkeler hangileridir, vize başvuru adımları nelerdir gibi konularda profesyonel destek almak ve işlemlerinizi hemen yapmak için Vize Ofisi hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Vize başvurusu adımları;

  • Öncelikle vize başvuru merkeziyle görüşerek randevu almanız gerekir.
  • Konsolosluk randevusu öncesinde evrakları tamamlamanız
  • Vize harcını yatırmanız,
  • Randevu tarihinde konsoloslukta hazır bulunmanız gereklidir.

Seyahat edeceğiniz ülkenin konsolosluk birimine şahsen veya vize başvuru merkezi aracılığı ile başvurularınızı tamamlayabilirsiniz.

Öğrenci Vizesi Nasıl Alınır?

Öğrenci vizesi için gerekli belgeler ve vize başvuru formu yanı sıra başvuru adımları için tüm detaylar konusunda Vize Ofisi danışmanlarından bilgi alabilirsiniz. Öğrenci belgesi olan ve güncel öğrenciliği devam eden başvuru sahipleri, gerekli evrakları sistem üzerinden inceleyebilirler.

Avrupa ülkeleri vize başvurusu, Afrika ve Asya ülkeleri vize başvurusu, Amerika veya Birleşik Krallık vize başvurusu gibi tüm vize işlemlerinizi Eray Tur güvencesiyle sağlayabilirsiniz.

Turistik Vize Nasıl Alınır?

Schengen vizesi nasıl alınır, turist vizesi için neler gereklidir? Seyahat edeceğiniz ülkenin 2022 vize protokolleri ve evrak istemlerine göre işlem yapabilirsiniz. Acil vize destek hattına +90 (532) 176 62 46 telefon numarası üzerinden ulaşabilir ve vize işlemlerini hemen başlatabilirsiniz.

Çalışma Vizesi Nasıl Alınır?

Çalışma vizesi başvuruları ve vize süresi uzatma talepleri için Vize Ofisi, Türkiye’nin tamamına hizmet veriyor. Yılların verdiği deneyim, uzman kadro ve güvenilir hizmet politikaları ile yurt dışı seyahatlerinizin her aşamasında profesyonel hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Vize Ofisi hizmetleri dahilinde;

  • Vize başvuru randevusu
  • Vize başvuru işlemleri
  • Vize takip süreci
  • Acil vize talebi
  • Uçak bileti
  • Ek hizmetler ve servisler

Gibi diğer kapsamlarda bilgi alabilir ve hemen işlem sağlayabilirsiniz. Ayrıca www.vizeofisi.com sistemine giriş yaparak ister online ister telefonla irtibat sağlayabilirsiniz.

Oturum Vizesi Nasıl Alınır?

Avrupa ülkeleri oturum vizesi nasıl alınır? Çalışma ve oturum izni için gerekli evraklar nelerdir? Tüm Dünya ülkelerine seyahatleriniz için vize işlemlerinin her aşamasında hizmet alabilir ve Vize Ofisi danışmanları ile güvenilir, sorunsuz ve hızlı şekilde vize onayı alabilirsiniz.

S.S.S

Aile birleşimi vizesi kaç günde çıkar?

Aile birleşimi vize başvurusunu hangi ülkeye yaptığınıza göre farklılık gösterir. Ancak genellikle 21 gün ile 2 ay arasında değişir.

Ticari vize hemen çıkar mı?

Ticaret vizesi evraklarının eksiksiz ve güncel olması, vize protokollerine uygun başvuru ve profesyonel vize hizmetleri ile en kısa sürede alabilirsiniz.

En hızlı vize ne kadar sürede çıkar?

Süper ekspres vize 24 saat içinde çıkar.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Yorum Bırak

Call Now ButtonDestek Hattı